Published On: Wed, Nov 6th, 2019

Cherokee Tribal Court Jury List for Monday, Dec. 9

 

Per Cherokee Tribal Court: Due to a technical error, please disregard the original notice to report on Dec. 23. This information is not correct. Please report on Dec. 9, NOT Dec. 23. Jury excuses will be held at the Cherokee Tribal Court on Nov. 26 at 9:30 a.m.

Beck, Robert Everett, Jr
Bigmeat, Rita Mae
Bird, Lewis
Blakely, Noel J
Blount, Taryn Alysse
Blythe, Marilyn Whitetree

Boga, Robert Charles
Bradley, Marvin Tom
Bradley, Michael Robert
Caldwell, Jaelisa Blake
Caley, William Grant, Jr
Carey, Jonah Ernest
Carroll, Beau Duke
Chastain, Alva Owle
Crowe, Hanna Jaclyn
Crowe, Madison Katarina
Cruz, Vicki Ann
Davis, Haven , Jr
Dietzel, Vicki Leigh
Ensley, Charles Dennis
George, Donna Sue
Goldsmith, Sherman Dakota

Gunter, Ashlyn Shaye
Hicks, Billy Jack
Hicks, Noah Alexander
Hubbard, Steven Donald
Hyatt, Steven Lee
Jacobs, Alicia Anne
Johnson, Brian Scott
Johnson, Doris Lee
Jones, Edwina Crowe
Keffer, Joshua Tylor
Kuykendall, Kathrine Rena

Lambert, Anona Rattler
Lane, Benjie Ray
Ledford, Frank Thomas
Lee, Anthony Utsida
Littlejohn, David James
Littlejohn, Mark Allan
Lofty, Brenda Joyce
Lossiah, Anita Welch
Lyons, Linda Torres
Mayo, Victor Manuel, Jr
McCoy, Janette M
Nash, Meisha Lee
Navanick, Virgil Vaughn
Nelson, Donald Wayne
Norton, Georgia Fowler
Owl, Jason Sequoyah
Painter, Julie Extine
Palmer, Justice Sierra Welch

Parker, Donald Lee
Parker, Vickie Sue
Pheasant, Jeremiah Mason
Piper, Shawn Anthony
Rattler, Jonathan Allen, Jr

Rattler, Tierra Chyanne
Reagan, Christy Lynn
Reed, Robert Lee
Roberts, Lindsay Robin
Sampson, Delbert Donovan
Smith, Maria Queen
Smith, Tanya Russo
Sneed, Roberta Lambert
Spivey, Tammy Lee
Standingdeer, Shena Dale

Suliatmaja, I Made
Swimmer, Lola Rios
Throne, Tena Elizabeth
Toineeta, Marietta Sampson
Wade, Carrie Lynn
Waldrop, Cayce Elizabeth

Watty, Samuel Eugene
Webb, Charles Robin
West, Kelly Rose
Winstead, Mark Allen
Wolfe, Joseph Henry, Jr
Wolfe, Libba Smith
Wolfe, William Dennis

print